delphiturkiye.com ve mussimsek.com Hakkında

Tarihçe

1998 Bedava web alanı veren Geocities'te site açıldı.
1999 mussimsek.com domainini alarak, siteyi burada devam ettirdim.
2000 Sitede forum kısmı açıldı.
2003 Akılda kalması daha kolay delphiturkiye.com domainini alarak barındırma sponsorumuz olan, Ramsnet serverları üzerinden Türkiye'den yayına devam ediyoruz.
2003  Eylül ayı itibarıyla Forum kısmı daha aktif hale geldi. Artık siteyi tek başıma değil bir ekip olarak yönetmeye başladık. Emeği geçen tüm yönetici arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Yöneticilerin tam listesini yaş sırasına göre aşağıda bulabilirsiniz.   

Amaç

Sitenin amacı Delphi, veritabanı ve ilgili diğer konularda bilgilerimizi sizinle paylaşmak ve forum vasıtasıyla bir bilgi paylaşım ortamı oluşturmaktır. Özellikle ülkemizin bilişim sektöründe iyi bir yerlere gelmesi için bu şart.  

Bize Katılın

Bu siteyi bulup, bu sayfayı okuduğunuza göre Delphi konusunda paylaşacak çok şeyiniz var demektir. Siteyi ziyaret edip buradaki bilgilerden faydalandıysanız siz de iyi olduğunuz bir alanda ipucu, makale veya örnek program göndererek katkıda bulunabilirsiniz. Gönderdikleriniz sitenin içeriğine uygun ise isminizle ve isterseniz e-mailinizle birlikte yayınlanacaktır. Yazı veya dosya gönderenler bunların her türlü serbest dağıtımını kabul etmiş sayılırlar. Yani bir başkası size veya site yöneticilerine danışmadan bu yazıları ve kodları kullanabilir demektir. Lütfen bunu göz önünde bulundurun.  

Sorum Var

Eğer Delphi ve alakalı konularda herhangi bir sorunuz varsa lütfen foruma sorunuz. Site yönetimi olarak aldığımız karar neticesi e-maille gelen sorulara yanıt veremiyoruz. Neden : Foruma sorduğunuz zaman sadece bir kişi değil, yüzlerce kişi sorunuzu görüp cevap yazabilir, hem de verilen cevaplardan diğer üyelerde faydalanır.    

Duyun Sesimi

Site ve forum yönetimi olarak eleştiriye ve önerilere çok açık insanlarız :) Bize siteyle ilgili her türlü konuda yazabilirsiniz. İrtibat e-mailimiz : mussimsek@delphiturkiye.com

bimeks borland component database delphi delphi.net delphi dersleri firebird help interbase makale oracle seminer software sybase veritabanı web