PİKNİK BETA 1

Merhaba,

Daha önce yaptığımız ve forumda bahsi geçen piknik olayının ilk beta'sının ekran görüntülerini yayınlıyorum. Fotoğraf sistemi biraz ilkel olduğu için, bazı görüntüler biraz karanlık. İdare edin. Her resmin altına yorumlarımı yazdım. Eklemek istediğiniz varsa, mail ile bana ulaştırırsanız, isminizle birlikte yorumlarınızı eklerim.

Freeman35 abimiz, ismi yerine nicki ile tanınmak istediği için sadece nickini yazdım. 

Piknik pazar günü oldu. Bizi kırmayıp 900-950 km'den gelen Freeman35 abimizi Cumartesi günü biraz gezdirdik. Sırasıyla : Recep Şimşek ve Freeman35 Üsküdar - Eminönü vapurunda.

Recep Şimşek ve Freeman35 Çamlıca'da.

Ben (Mustafa Şimşek) ve Freeman35 yine Çamlıca'da. Bir önceki resmin çekildiği yerde :)

Gezmeden sonra Cumartesi akşamı, Ahmet arkadaşımızın evine yorgunluk çayı içmek için uğradık. Sırasıyla : Recep Şimşek, Freeman35, Ahmet Savaş.

Yine aynı kanepede Recep Şimşek, Freeman35 ve ben.

ve Pazar günü piknik'te. Mehmet Avşar ve Fahrettin Aksakal mangalı yakıyorlar.

Pikniğe gelmeyenler neler kaçırdı neler :) Fahrettin abi döktürdü resmen. Resimdekiler sırasıyla : Recep Şimşek, Fahrettin Aksakal, Mehmet Avşar, Ben, Freeman35, Ahmet Savaş ve konuk arkadaşımız Faruk.

Mangaldan sonra Ahmet semaverle çay demlerken. Çayda harika olmuştu. Hele semaver çayı olunca, çayda Recep abiye özel gelen Rize çayı olunca, of aman sabahlar olmasın :)) Sırasıyla : Faruk, Ahmet Savaş ve Freeman35.

Çayımızı içerken. Sırasıyla : Mehmet Avşar, Fahrettin Aksakal, Recep Şimşek, konuk arkadaşımız Deniz, ben, Freeman35 ve Faruk.

Yine çaya devam, dedim ya harika oldu diye :) Sırasıyla : Fahrettin Aksakal, Recep Şimşek, Deniz, Freeman35, Faruk ve Mehmet Avşar.

Çaydan sonra Freeman35 abimiz bize Firebird semineri verirken. Artık kim kimdir öğrendiniz herhalde, yazmaya gerek yok.

Piknik akşamı, Freeman35 abimizi otogarda uğurlarken.

Piknik RC1 : çok yakında....
bimeks borland component database delphi delphi.net delphi dersleri firebird help interbase makale oracle seminer software sybase veritabanı web